Tábor 2012 - Zachraňte Eriona

V roce 2012 se tábor konal v RS Častoboř na Slapech. Vzhledem k tomu, že to bylo jen na týden, tak byl program hodně nabitý. Celotáborovka měla název Zachraňte Eriona. První večer se šly děti projít do nedalekého lesa a prozkoumat okolí. Najednou se něco ozvalo z lesa a zjistili jsme, že se tam zřítil raketoplána a v něm byl zmatený mimozemšťan Erion. Děti pomáhaly po celou dobu tábora dostat Erionův raketoplán zase do vzduchu. Jelikož Erion nemohl přežívat v našich podmínkách dlouho, tak si děti musely pospíšit. Plnily spoustu úkolů a her, aby Eriona zachránily. Každý den přišel dětem na pomoc jeden z patronů. První byl Kámen, který byl neuvěřitelně silný a dokázal pohnout úplně se vším. Druhý byl Vlnolam, který poroučel vodě, hlavně dešti. Jako třetí byl Tornádo, který poroučel větru a poslední byl Blesk, který poroučel hromům a především bleskům. Když vystupoval před dětmi Blesk, tak jsme měli obrovské štěstí a bouřka se v tu chvíli opravdu ozvala a atmosféra byla opravdu parádní.
Behěm tábora se děti dostaly i na puťák, kde spaly v přírodě. Aby nespaly pod širákem, museli si postavit přístřešek a dokonce si i uvařit něco k jídlu, ale došlo i na celodenní výlet. Jeden večer jsme uspořádali karneval a druhý zase pohádkový les, který dělali nejen vedoucí. Děti se rozhodně nenudily a pomocí patronů dokázaly mimozemšťana Eriona včas zachránit a poslat ho zpátky na jeho planetu.
Pokud chcete kohokoliv pozdravit nebo nám jen tak pro radost napsat, využijte panel Napište nám :) 

Pořadatel: Sbor dobrovolných hasičů Řeporyje (http://www.sdhreporyje.info)

Hlavní vedoucí: Iveta Svobodová, tel: 723 791 703, e-mail: svobodova.iveta@volny.cz

Tuto akci podpořilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Magistrát hlavního města Prahy a Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.
Akci%20podpořilo%20MSMT.png
Praha_logo.gif
sh%20cms.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one